Маркетинг

Маркетинг – це єдина система, що відповідає за надходження грошей на підприємство. Однак в більшості українських компаній або маркетологів немає взагалі, або вони є, але їхня робота зводиться до розробки сувенірної продукції, буклетів, рекламних блоків в місцевих ЗМІ, ну в кращому випадку підготовці всього цього до участі у виставці. При цьому про маркетингову стратегію, диференціювання компанії / товару / послуги і про торговий маркетинг ніхто ніколи не чув.

Департамент Маркетингового консалтингу компанії «ТОР», створений у 2000 році, спеціалізується на стратегічному маркетингу і розробці комплексних маркетинг-планів.

Маркетинг-план дозволяє комплексно підійти до вирішення завдань, що стоять перед бізнесом Клієнта. І ми готові допомогти вам в цьому.

Коли Ви звертаєтеся до нас зі своєю проблемою, ми завжди розбираємося з особливостями ринку, на якому Ви працюєте, індивідуальними особливостями Вашої компанії / товару / послуги і тільки після цього рекомендуємо, яке саме рішення для Вас буде більш доцільним.

Комментарии