Курси та тренінги

Консалтингова компанія “ТОР” існує вже більше 25-ти років. За цей період нами був накопичений величезний практичний досвід вирішення різнопланових завдань Клієнтів в менеджменті, маркетингу, управлінні фінансами і кадровому консалтингу. І весь цей багаж корисних і практичних знань відображений в наших авторських навчальних продуктах.

Головним продуктом Департаменту Бізнес-освіти Консалтингової компанії “ТОР” є Школа менеджерів – АБІС. В її основі лежить авторський курс професора економіки і бізнесу Шатілло В’ячеслава Вікторовича – Школа менеджерів – АБІС. Курс заснований на практичному досвіді особистого бізнесу і широкого спектру бізнесів, які консультує професор ось вже третій десяток років.

Ніякої «води»! Тільки те, що потрібно слухачеві або для підвищення його кваліфікації, або для налаштування власного бізнесу, або для підвищення кваліфікації співробітників компанії, власник-керівник якої навчився сам, а тепер прагне навчити свій персонал. Кожен слухач знаходить щось своє, те, що допомагає йому побудувати систему в голові! А коли є СИСТЕМА, легше вести бізнес і будувати свою кар’єру !!!

Ключове слово, яке лежить в основі кожного курсу – це РЕ-ЗУЛЬ-ТАТ !!! Все націлене на РЕЗУЛЬТАТ !!! Адже якби не було результату, хто б до нас прийшов? !!! Але ж є такі випускники, які навчилися самі, виросли в бізнесі, а тепер надсилають на навчання своїх дітей! Не кажучи вже про друзів, знайомих і співробітників-товаришів по службі!

Курс Школи складається з 15-ти лекцій по Менеджменту (їх читає особисто професор Шатілло В.В.) та 5-ти лекцій по Маркетингу (їх читають наші провідні маркетологи, учні В’ячеслава Вікторовича). З тематичним планом занять можна ознайомитися тут.

Кожна лекція триває в середньому 2 години. Всі лекції насичені яскравими, повчальними прикладами. І після 5-ї лекції наші слухачі починають впроваджувати в свою професійну діяльність і в своє життя те, що почули на лекціях Школи менеджерів – АБІС.

Ми дуже піклуємось про свою репутацію. Тому керівник Школи веде табель відвідуваності занять. Так-так, як у звичайній школі! А знаєте чому? Тому, що у нас є правило: всі наші слухачі мають можливість прослухати пропущені лекції в рамках наступних курсів Школи менеджерів. І це абсолютно безкоштовно! Кожен наш випускник повинен володіти ПОВНИМ обсягом інформації! І вміти нею користуватися в реальному житті!

І ще маленький бонус: після 10-ї лекції ви можете скачати конспект лекцій. Він був складений і переведений в електронну форму нашими випускниками. А потім подарований нам! Цей конспект, звичайно, не можна порівняти з «живими» лекціями професора Шатілло. Але він несе в собі певний обсяг інформації, який дозволить заповнити прогалину в знаннях.

Що відрізняє нас?

Ніякої «голої» теорії, тільки те, що випробувано на практиці, тільки ті інструменти, які довели на практиці свою ефективність. Приходьте і ми поділимося з Вами своїми напрацюваннями, ідеями, знахідками і досвідом.

Наші клієнти

Комментарии